Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vtipy o zvířátkách

2. 3. 2007

takle jednou chytá černoch ryby a chyti zlatou rybku a ta rybka řekne když jí pustí splnímu tři přání.Černoch souhlasí a říká chci bejt bílej,ať se na mě lepí holky a aťsem známej a rybka na to čáry máry kuří nožka ať je z tebe olvejvs vložka

Běhá si takhle zajíc po lese,když vidí jezevce,jak hulí trávu.Zajíc povídá:´´Jezevče,jezevče,takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si radši se mnou zaběhat!´´Jezevec uzná že má ušák pravdu a jde si s ním zaběhat.Běhají,běhají,když vidí vlka uplně opilého,ale chlastá dál.´´Vlku,vlku,takový krásný den,a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si se mnou radši zaběhat!´´Vlk uzná,že má zajíc pravdu,když potkají lišku,jak šňupe koks.´´Liško,liško,takový krásný den,a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si se mnou radši zaběhat!´´Běhají,běhají,když potkají medvěda,jak čichá toluen.´´Medvěde,medvěde,takový krásný den,a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si se mnou radši zaběhat!´´Medvěd otevře jedno oko a povídá:´´Nikam nejdu,seru na vás!Pokaždé když si dá zajíc extázi,tak všichni běháme po lese jak debilové!´´

Jde si myška po lese a zpívá si: Já jdu na Medvěda, já jdu na medvěda. Potká ji zajíc a říká: na mědvěda?? vždyť ten tě zašlápne jako nic! myška: NO a co, Já jdu na Medvěda, já jdu na medvěda, potká ji liška a říká: na medvěda? , vždyť ten te celou rozcupuje na kousky! myška:NO a co, Já jdu na Medvěda, já jdu na medvěda. Potká ji medvěd a říká: tak na medvěda jo? myška: Já jdu na maliny, kecám voloviny!
Zajíce už dlouho sere medvěd tak jednoho večera se medvět ožral a válel se po zemi při cestě domů tak zajíc viděl příležitost tak chopil klacek a zrubal medvěda do krve. Druhý den se medvěd probudí a svolá celý les na poradu. Medvěd říká: včera mě někdo zvalil, nevím jak vypadal ale vím že měl na hlavě divné výrůstky. Zajíc říká šnekovi: no vidím že máš problém.
Medvěd si koupil motorku a zajíček se ptá:můžu se svést?
A medvěd odpoví.Ne, ale já tě svezu.
Medvěd jede stovkou a ptá se zajíčka:Bojíš se?
Zajíček odpoví:Ne.
Jede dvoustovkou:bojíš se?
Ne.
Medvěd se naštve a půjčí zajíčkovi motorku jestli on se bude bát.
Zajíček jede stovkou a ptá se medvěda:bojíš se?Ne
Jede dvoustovkou a ptá se:bojíš se?Ne.
A zajíček mu na to odpoví:měl by ses bá, protože já nedosáhnu na brzdy.
Sedí mravenec u rybníka a máčí banán ve vodě.Jde kolem
slon a ptá se mravence:Mravenče,co to děláš?
Mravenec říká:Když mi dáš jedno euro,tak ti to řeknu.
Slon vytáhne z peněženky jedno euro,dá ho mravencovi a mravenec řekne:Máčím tady banán ve vodě.
Mravenče ty jsi hloupý.
A mravenec na to:Hloupý možná,ale od rána jsem si už vydělal sto eur
Jde pytlák po lese a nese si ulovenýho jelena přes rameno.. V tom ho potká hajnej a povídá: "Ale ale co pak to neseme?!" a pytlák s klidem odpoví: "Ale to je můj jezevčík,udělalo se mu špatně tak ho nesu domů" Hajnej na to: "No to určitě a co ty parohy?".. Pytlák odpoví: "To je jeho problém":-)

Prijde zajic k medvedovi a rika:"Medvede,rekni vez.." "Vez.." "Do prdele bez.." "Ty jo,to je dobry",rika medved a bezi to rict zabe."Zabo,rekni vez.." "Vez.." "Di do prdele..."
Zvířátka v lese se domluví, že si zahrají karty. Medvěd rozdá karty sobě, lišce a zajícovi. Začnou hrát a medvěd říká:
"Tak a kdo bude podvádět, tomu rozbiju tu jeho zrzavou držku!!!"
Krtek jde domů z flámu ale nemůže přímou cestou přes les,protože tam hlídají zvířátkovské hlídky.Tak jde za zajícem jestli by mu nepomohl,ale ten ho jen pošle za liškou.Ta taky neví tak ho pošle za medvědem.Ten je z toho chudák celej nesvůj,ale nechá se přemluvit a vezme krtka do náprsní kapsičky.Tak jdou po lese a najednou před ně skočí hlídka a říká:"Medvěde,nepašuješ náhodou něco?",a medvěd řekne že ne."Tak nám ukaž kapsy..",a medvěd šacujíce kapsy:"No,klíče,peněženka,(plácne se přes prsa)  áááááááá fotka krtka.."
Sedí u rybníka medvěd a kouří trávu.Přijde k němu žába a říká: ,,Co děláš?" ,,Nic,kouřím trávu.Pojď,já tě to naučim.Natáhneš si,jo,necháš to prostě v tom hrudním košíčku a abys to vydržela,podplav si rybník a tam to naproti vyfoukni a uvidíš dílo."Žába natáhne,podplave rybník a tam je hroch. ,,Co děláš,žábo?" ,,Ty to neznáš?Tak běž,podplav rybník a zeptej se medvěda,on ti to vysvětlí."Hroch podplave ten rybník a najednou medvěd povídá:,,Ty vole žábo,vyfoukni!"
Zvířátka si v lese postavila parádní kadibudku s okýnkem a dveřma. Druhý den zjistí, že je u hajzlíku vyražený okno, tak svolají schůzi a zjišťuje se, kdo o tom něco ví. "No já bych o tom něco věděl," přihlásil se zajíc. "Jdu takhle kolem našeho krásnýho záchoda a slyším divný funění. Tak se chci kouknout co se děje a vtom se rozlítnou dveře, chytne mě medvěd, vytře si se mnou zadek a vyhodí mě zavřeným oknem." Všichni se po sobě kouknou, ale medvěd je silák, tak ho nechají na pokoji. Další den jsou u hajzlíku vyražený dveře, tak zvířátka zase svolají schůzi. "Já bych o tom něco věděla," přihlásí se liška. "Jdu takhle kolem záchodku a slyším divný funění. Jdu blíž, ale vtom se rozlítnou dveře, popad mě medvěd, vytřel si se mnou zadek a prohodil mě dveřma." Všichni se zase po sobě kouknou, už jsou na medvěda dopálení, ale přece jenom ho nechají na pokoji. Nicméně třetí den najdou místo kadibudky jen spálenou zem. Všude po okolí jsou třísky z prken, střecha se kymácí napíchnutá na špičce borovice, a zbytek okna je nalezen půl kilometru od původního místa. Svolají teda třetí schůzi. "No tak tohle je už učiněný vandalství. Kdo o tom něco ví?!" Chvíli je ticho. "Nooo....... já bych něco věděl...," přihlásí se ježek.
Když přišli starý a mladý zajíc domů na oběd, mamka zaječice se hrozně naštvala, protože mladý zajíc byl počuraný a starý podělaný. Starý vysvětloval: "Potkal jsem v lese medvěda, objal jsem ho a tak silně zmáčknul, že mě celého podělal..." Vysvětlení mladého: "Kdybys viděla, jak si medvěd s taťkou vytřel zadek, taky byses smíchy počurala..."
Hrají si tři slepice na schovávanou, jedna schová do kurníku a druhá do šopi. Třetí piká. ...10...20...30...
už jdu! Jde, hledá je a zakopne o klacík co leží na zemi.,,KURNÍK ŠOPA!'' vykřikne třetí slípka.
Slepice vylezou naštvaně a říkají ,, TO NEPLATÍ, TY SES DÍVALA!"
Potkají se slon a žirafa.Slon povídá:"Jé,žirafo,ty jsi ale hnusně flekatá!" A žirafa na to:"No,pořád lepší než mít penis mezi očima."
Letí vrána a řve:,, KRÁ KRÁ" narazí do komína a v bezvědomí spadne na zem. Zvedne se, otřepe se a letí dál. A začne řvát:,, KVÁ KVÁ" Teda ,,HAF HAF" ne sakra jak to bylo!
Potka se jelen s jezkem a jelen mu rika vymyslel jsem na tebe basnicku jezek rika: Tak povidej. A jelen spusti: Jezku, jezku mas na hlave plesku. Jezek se zamysli a rekne: Ja jsem taky jednu vymyslel. Jelen odpovi: Tak povidej. A jezek spusti: Jelene, jelene ty si ale debil.

Jede had na kole, potká ho opice a říká: Hade jak to, že jedeš na kole, když nemáš nohy. A jo, řekne had spadne, vezme kolo do podpaží a jde dál pěšky...

Jde si veverka pujcit ryc k jezkovi, kdyz je 50 metru pred jeho barakem tak si zasepta: Ne on mi ho nepujci!! Jde dal a 30 metru pred jeho barakem: Ne on to je debilni jezek ten mi ryc nepujci. Jde dal a zase 10 metru: Ne ten vul mi ho nepujci!! Prijde k baraku kde jezek bydli a zaklepe. Jezek ospale otevre a veverka na nej zarve: Tak si ho teda sezer!!!!!
"Včera jsem viděl běžet zajíce s batohem na zádech!" křičí na celou hospodu podnapilý myslivec. "To nic není, kamaráde," zvedne se jiný ožrala, "já jsem ho viděl letět!" "A taky měl na zádech batoh?" "Ne, orla."
Návštěvník v zoo se ptá uklizeče: "Která je to ta vyhlášená chytrá opička?" "No, támhle ta malá v rohu klece!" Chlap si ji nedůvěřivě prohlíží a pak vyndá pytlík se švestkami a jednu hodí té maličké. Ta ji šikovně chytí, rozloupne a vyndá pecku, tu si potom strčí nakraj do prdelky a zase ji dá do švestky a celé to spolkne. Chlap se tomu diví a když už se to potřetí opakuje - rozlouskne, strčí pecku do zadku, zas zpátky a spolkne - povídá tomu zřízenci: "Hele, tohle že je chytrá opička? Koukejte, co blbne!" Ten se jí však zastane a vysvětluje: "Dělá dobře, posledně tu byli ňáký cizinci a dali jí velikou broskev, ona to spolkla a pecka jí pak roztrhla prdel!"
Jdou dva lední medvědi po Sahaře a jeden povídá: "Hergot, tady to ale muselo klouzat!" "Proč myslíš?" "No, že tak sypali!"
Jde James Bond pouští a potká velblouda. Ten na něj nechápavě kouká, a tak se James představí: "Bond, James Bond."
Velbloud zase divně kouká a po chvíli řekne: "Bloud, velbloud."

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář